MÖBLER / Bord / Toilettebord 7143281
nr 714 3281
Toilettebord
1800-tal, Mahogny, längd: 90, djup: 46, höjd: 155
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:25:27
500 kr
1.100 kr
1.300 kr